auto-riepas-menu
Esi sveicināts Autozona.lv sadaļā AUTORIEPAS

 

Šeit atradīsi informāciju par jaunām, lietotām vai atjaunotām autoriepām Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Preiļos, Saldū, Tukumā, Aizkrauklē, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jēkabpilī, Krāslavā, Kuldīgā, Limbažos, Līvānos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Slacgrīvā, Siguldā, Smiltenē, Talsos, Ventspilī, Valmierā un citviet Latvijā. Tev tikai atliek virs kartes izvēlēties vietu, kurā vēlies sameklēt autoriepas. Plašāku informāciju par autoriepām vari iegūt, noklikšķinot ar peli uz simbolu auto-riepas-menukartē vai arī sarakstā zem kartes. Ja vēlies informāciju par autoriepām izprintēt, tad spied uz printera ikonas.

Lai veicas AUTORIEPU izvēlē !

 
Trešdiena, 27 Februāris 2013 22:22

Yokohama noslēdz jaunus līgumus ar auto ražotājiem

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Yokohama kompānija parakstījusi jaunus līgumus ar Subaru, kā arī Honda un Mitsubishi Ķīnas kopuzņēmumiem par riepu piegādi.

Subaru, kas pieder Fuji Heavy Industries, izvēlējās Yokohama riepas savai jaunajai mazlitrāžas automašīnai Subaru Pleo. Jaunais modelis atšķiras ar saviem kompaktajiem izmēriem un zemu degvielas patēriņu. Tas ir precīza miniauto Daihatsu Mira e:S kopija, kas arī tiek aprīkots ar Yokohama riepām.

Abiem ekomobiļiem tika izvēlētas augstas tehnoloģijas „zaļās”  Yokohama BluEarth A34 riepas ar izmēru 155/65 R14, kurām ir zema rites pretestība.

Yokohama aktīvi sadarbojas ar Japānas auto kompānijām ne tikai savā valstī, bet arī kaimiņu valstī Ķīnā, un pēdējie divi līgumi ir tikuši noslēgti ar Dongfeng Honda un GAC Mitsubishi kompānijām, kas ir japāņu un Ķīnas partneru kopuzņēmumi.

  Subaru Pleo Honda Spirior Mitsubishi-ASX-8

Abām kompānijām tiks piegādātas vēl vienas enerģiju taupošas riepas – Yokohama ASPEC A349, kas tika izvēlētas uzstādīšanai Honda Spirior un Mitsubishi ASX.

Yokohama ASPEC 349 riepas ražošanā izmanto siliku, kas ļauj vienlaikus samazināt gan rites pretestību, gan palielināt saķeri uz slapjas virsmas. Kā norāda Yokohama, abi uzņēmumi ir izvēlējušies tieši šo modeli, jo papildus tam, ka riepas ir videi draudzīgas, tām piemīt "visas nepieciešamās īpašības, lai gūtu prieku no sporta braukšanas."

Kompānija arī piebilst, ka Ķīnas uzņēmumi arvien biežāk aprīko savas jaunas automašīnas ar Yokohama riepām, kas apliecina to, ka valstī turpina pieaug interese par augstas kvalitātes riepām.

www.PKP.lv

Read 2652 times Last modified on Trešdiena, 27 Februāris 2013 22:26

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.